top of page

NAUJIENOS IR ĮVYKIAI

TBK auklėtiniai dalyvavo tarptautinėje vaikų buriavimo stovykloje Juodkalnijoje, Tivat mieste.

TBK jaunimo komanda Ohana buvo nominuota ir laimejo metu buriavimo ivykio nominacijoje..

Penktadienį Vilniaus rotušėje buvo apdovanoti geriausieji 2016 metų Lietuvos buriuotojai.

Šiais metais „Metų įvykio“ nominacijoje didesnis dėmesys skirtas Lietuvos regionams bei naujoms iniciatyvoms, kurios rėmėsi asmeninėmis ir buriuotojų klubų pastangomis. Vos vienu tašku įveikusi savo konkurentus nominantu tapo Trakų buriuotojų klubo jaunimo projektas „OHANA“: vaikai pirminius buriavimo įgūdžius įgyja buriavimo stovyklose, o vėliau, sulaukę atitinkamo amžiaus, pradeda buriuoti kreiserinėmis jachtomis. Taip jie tobulina savo teorines ir praktines žinias, dalyvauja varžybose, savo patirtį perduoda jaunesniems draugams.

 

 

2016 m 11 mėn. 26 d.  buvo uždarytas buriavimo sezonas.

Uždarymo šventę vainikavo apdovanojimai geriausiems. Landero - TBK remėjai, dovanėlėmis apdovanojo jaunuosius „RS Tera“ jaunučių/jaunių klasės sportininkus. Džiugu, jog jaunimas renkasi šią sporto šaką. Linkime jiems sėkmės ir kitame sezone! Gero vėjo! ⛵️😊

Tradicinėje regatoje – naujovės

 

Trakuose vyko tradicinė vaikų buriavimo regata „Slėnio ruduo 2016“. Pirmą kartą kartu su vaikais vienoje įguloje plaukė ir jų tėvai.

Trakų buriuotojų klubas, organizuojantis vaikų buriavimo mokymus vaikams, kiekvieną rugsėjį sukviečia visus savo auklėtinius ir jų tėvus į buriavimo varžybas. Pirmą kartą regatoje sportiniais laivais kartu su vaikais vienoje įguloje plaukė ir jų tėvai, buvo sudaryta atskira šeimos įskaita. 

 Regata „Slėnio ruduo“ yra simbolinė buriavimo sezono pabaiga ir metų rezultatų aptarimas.
Šį sezoną klubo auklėtiniai atstovaudami Trakus, dalyvavo tarptautinėse buriavimo regatose Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje.
 Regatoje „Slėnio ruduo“ buvo plaukiama „RS Feva“, “RS Tera“, „Platu 25“ klasės jachtomis.  


 Svajonės pildosi!!

TBK stovyklos vaikams buvo suteikta galimybė išplaukti su Jachta Ambersail.
Už svajonių išsipildymą Dėkui Arvydui Paunksniui ir Ambersail įgulai:)

Olandijoje - istorinis Lietuvos buriuotojų pasiekimas

 

Gegužės 27–birželio 1 dienomis Olandijoje vyko Europos dviviečių „RS Feva“ klasės laivų čempionatas. Europos čempionate dalyvavo 48 dvivietės jachtos iš Jungtinės Karalystės, Ispanijos, Belgijos, Čekijos, Italijos, Olandijos ir Lietuvos. Trakų buriuotojų klubo auklėtinė K. Kašėtaitė ir jos partnerė Nacionalinėje buriavimo akademijos mokinė D. Petraitytė varžybose užėmė aukštą trečiąją vietą.

 

 

 

bottom of page