top of page

OHANA

TBK PROJEKTAS JACHTA OHANA

Jachta „OHANA“  LTU 296 įgula, tai tęstinis Trakų Buriuotojų Klubo projektas, kai  vaikai  gavę priminius buriavimo įgūdžius buriavimo stovyklose,  sulaukę atitinkamo  amžiaus pereina į kreiserines jachtas ir ten toliau tobulina savo teorines ir praktines žinias, dalyvaudami varžybose, savo patirtį perduoda jaunesniems draugams ir taip ruošia sau pamainą.

Kuo išskirtinė „OHANA“ įgula. Tai vienintelė įgula Lietuvoje  kurios visi komandos nariai, įskaitant ir kapitoną yra iki 18 metų t.y. nepilnamečiai . Visi įgulos nariai sulaukę 16 metų dalyvavo teoriniuose Kreiserinio buriavimo mokyklos  kursuose sėkmingai išlaikė teorinius ir praktinius laivo valdymo egzaminus ir gavo vairininko kvalifikacijos pažymėjimus.

Tai yra puiki galimybė jaunimui tobulėti panaudojant teorines žinias praktikoje, dalyvauti varžybose, pamilti buriavimą nuo pa ankstyvos vaikystės.

„OHANA“ žodis reiškia šeima, kuo daugiau jaunimo turės galimybę pažintį vėją, bures, tuo Lietuvos Buriuotojų šeima bus didesnė ir stipresnė!

bottom of page